JEAN-PAUL GAULTIER Zima będzie gorąca!

Udostępnij

Słynny projektant zaprezentował kolekcję 2009-2010. Tylko dla dorosłych! Mimo protestów zorganizowanych przez ekologów, Jean Paul Gaultier pozostał wierny futrom w swojej najnowszej, zimowej kolekcji.

JEAN-PAUL GAULTIER Zima będzie gorąca!

Na najbliższy sezon projektant proponuje trzyczęściowe, męskie garnitury i bardziej kobiece, szyfonowe sukienki. Motyw przewodni kolejnej zimy? Sadomasochizm, który był motywem przewodnim kolekcji, został pokazany w subtelny i różnorodny sposób.

Cięcia na małych czarnych, ołówkowe spódnice, koronki, intensywny szafir i błękit... Powtarzający się motyw to ogromny znak X na klatce piersiowej. Charakterystyczne dla kolekcji są też futra „uwięzione” w czarnej, siatkowej tkaninie, lub łączone ze skórą. Pod koniec pokazu Coco Rocha, jedna z ulubionych topmodelek projektanta rozpoczęła udawaną walkę z inną modelką. Konflikt zażegnała trzecia dziewczyna, wystylizowana na dominującą kochankę, z pejczem w dłoni. Widownia była zachwycona tym żartem Jean-Paul Gaultiera, który powiedział, że nie wszystko powinno poddać się ogólnemu przygnębieniu, a z pewnością nie moda. 

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł