Najsłynniejsza „dziewczyna z sąsiedztwa” została przyłapana przez paparazzich na sekretnej randce z przystojnym doktorem Rossem z serialu„Ostry dyżur”. Po długim dniu na planie filmowym w Nowym Jorku, Aniston i Clooney spotkali się w restauracji „Indochine”. Aby nie wzbudzić sensacji, George wolał wejść i wyjść tylnymi drzwiami. Nie udało im się jednak zmylić fotografów, którzy z satysfakcją uwiecznili romantyczne spotkanie.

Przedstawiciel aktora wydał natychmiast oświadczenie, w którym informuje, że Aniston i Clooney spotkali się „wyłącznie w interesach” aby „omówić planowany projekt”. Jeśli chodzi o Jennifer Aniston, która właśnie rozstała się z Johnem Mayerem, to wydaje nam się, że chętnie porozmawiałaby raczej o życiu u boku pana Oceana (który, całkiem przypadkowo, jest najlepszym przyjacielem Brada Pitta)...

Być może Jennifer, która jest nie tylko dobra aktorką ale też świetną intrygantką, chciała po prostu pokazać u boku George’a by wzbudzić złość swojego byłego męża? Jedno jest pewne: Hollywood ma o czym plotkować!