JENNIFER ANISTON Jestem singlem i co z tego?

Udostępnij

W wieku 40 lat, Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich singielek i ciągle pozostaje sama. To sytuacja, którą nauczyła się przyjmować z uśmiechem…

JENNIFER ANISTON Jestem singlem i co z tego?

Czy życie w celibacie jest jej pisane? John Mayer tak wspomina roczny związek z Jennifer „to serce, do którego nie dostajesz instrukcji obsługi”. A może to John Mayer nie umiał jej dobrze odczytać? Na to pytanie John odpowiada: „ona ma po prostu problem z miłością”.  Sama Jennifer przyjmuje swoje niepowodzenia z humorem. Bo lepiej jest śmiać się z kolejnych nieudanych związków niż użalać się nad sobą, nieprawdaż?

Jennifer Aniston wspiera „wszystkich, którzy przechodzą ciężkie chwile, ale decydują się na kontynuowanie tej podróży z nadzieją”. Dodaje także: „jeśli jestem symbolem samotnej dziewczyny, która dobrze radzi sobie w życiu, niech i tak będzie. Umiem się z siebie śmiać i będę tak trzymać, dopóki świat wokół będzie się tak trzymać”.

Była żona Brada Pitta wraca także do przykrych wspomnień z dzieciństwa. „Mój tata pewnego dnia wyszedł z domu i przez rok nikt nie wiedział co się z nim dzieje… staram się to zrozumieć, co się wtedy z nim stało”. Jennifer się nie poddaje i robi wszystko, aby odmienić swój los pomimo niekwestionowanej traumy, którą wywołał smutny epizod z jej dzieciństwa. Jeśli miałaby kiedyś wybór pomiędzy czarującym księciem a troskliwym psychologiem, z pewnością powinna wybrać tego drugiego. Jeśli jej się uda, znajdzie wreszcie upragnioną miłość.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł