JENNIFER ANISTON Seksowny facet w mieście… i na ekranie

Udostępnij

2009 to jest jej rok! Po sukcesie filmu „Marley i ja”, Jennifer Aniston kontynuuje pracę na planie. W nowym filmie „Pumas” wciela się w rolę trzydziestolatki, która uwodzi dużo od niej młodszego chłopaka.

JENNIFER ANISTON Seksowny facet w mieście… i na ekranie

W prawdziwym życiu, urodziwa Jennifer nadal nie znalazła mężczyzny swojego życia. Może jej nowi partnerzy za bardzo przejmują się faktem, iż była przez 4 lata żoną najseksowniejszego mężczyzny na ziemi? Nagle ulubiona dziewczyna z sąsiedztwa zaczyna spotykać się z kolegami z planu. Dodatkowo flirtuje z Gerardem Butlerem, partnerem z filmu Bounty Hunter. Czy zanim nie znajdzie swojego księcia, znajdzie przynajmniej... kandydata na ojca?

„Grałam dziewczynę w “Życiowych rozterkach” (“The Good Girl”), potem w „Wykolejonym” (“Derailed”) a w końcu w „Sztuce zrywania”. Więc jeśli ktoś pomyśli o filmie zatytułowanym Wieczna Miłość ze Stabilnym Dorosłym to ja jestem chętna”. Jennifer Aniston musi uzbroić się w cierpliwość. Aktualnie kręci „Bounty Hunter” (Poszukiwacz skarbów) a jej następny film został zatytułowany „Pumas”. A to nie ma nic wspólnego z wieczną miłością...zwłaszcza jeśli historia opowiada o dwóch seksownych trzydziestkach szukających przygód z bardzo młodymi chłopakami.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł