JENNIFER LOPEZ Rodzinne życie na wizji

Udostępnij

Jennifer Lopez poddała się modzie na reality show. Wystąpi w nowym projekcie telewizji TLC. Pokaże widzom jak łączy obowiązki zawodowe z wychowaniem bliźniąt Maxa i Emme.

JENNIFER LOPEZ Rodzinne życie na wizji

Reality shows to najmodniejszy w ostatnich latach sposób na zdobycie dodatkowej popularności. Przekonała się o tym Jessica Simpson, której „idyllę" małżeńską w show „Nowożeńcy" w MTV śledziło regularnie kilka milionów widzów. Kiedy jej związek z Nickiem Lachey'em się rozpadł, szefowie stacji zaproponowali piosenkarce nowy projekt. Tym miała pokazać swoje emocje po rozwodzie. Na to już się jednak się zgodziła. Niedługo pojawią się również programy z Denise Richards i Pamelą Anderson. Gwiazdy, tak jak Jennifer Lopez będą pokazywać jak łączą życie rodzinne z karierą.

Zdradzi też sekrety powstawania najnowszego zapachu sygnowanego jej nazwiskiem. „Nie mogę się już doczekać, kiedy wyruszymy w tę podróż" - cieszyła się. Jennifer będzie też producentką serialu o swoim życiu. „Urzekła nas pasją z jaką podchodzi do każdego aspektu życia. Wierzymy, że stanie się wzorem również dla widzów" - mówiła szefowa stacji TLC.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł