JESSICA ALBA Jej wysokość czerwień

Udostępnij

Aktorka w nowym, wyrafinowanym wcieleniu. Wdzięcznie łączy nowoczesność formy i intensywną barwę z przepychem rodowych klejnotów. To idealny pomysł na karnawał!

JESSICA ALBA Jej wysokość czerwień

KOLCZYKI

Bezcenne, bo pochodzą z jednej ze starych kolekcji Bulgari. Połączenie metalicznego błysku i krwistej czerwieni rubinów to kombinacja, która powtarza się na butach Jessiki zręcznie zamykających kompozycję całości.

SUKIENKA

Ryzykowna konstrukcja poszerzająca biodra wygląda doskonale na smukłym ciele aktorki, ale prawdziwym smaczkiem jest pas ozdobiony broszami przypominającymi królewskie odznaczenia. Doskonały patent typu zrób to sam.

SANDAŁY

Buty na platformie dodają centymetrów, ale nie obciążają tak nogi jak klasyczne szpilki, co młoda mama z pewnością docenia. Srebrne elementy wprowadzają odrobinę futurystycznego blasku do delikatnej ażurowej konstrukcji

Gdzie szukać

Biżuterii stylizowanej na vintage szukaj w Oliver Weber, www.oliverweber.pl, lub W.Kruk, www.wkruk.pl. Sukienki w intensywnych barwach znajdziesz m.in. w River Island, www.ultimatefashion.pl, Hexeline, www.hexe.com.pl. Masywne, dekoracyjne sandały widzieliśmy w Nine West, www.nine west.com.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł