JESSICA ALBA Kolejne bliźnięta?

Udostępnij

Po Jennifer Lopez i Angelinie Jolie, również Jessica Alba jest w bliźniaczej ciąży. Aktorka dowiedziała się o tym podczas ostatnich badań.

JESSICA ALBA Kolejne bliźnięta?

Jessica od lat jest jest propagatorką zdrowego trybu życia. Nawet teraz nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni i z zajęć jogi. Zaprzecza jednak, że kiedyś stosowała kurację hormonami. „W mojej rodzinie rodziły się już bliźniaki. Widocznie teraz przyszedł czas na mnie" - tłumaczy. Aktorka termin porodu ma ustalony na 8 lipca. Przyznała też, że nie będzie chciała poznać płci dzieci. Jennifer Lopez swoje pierwsze dzieci - synka i córeczkę ma urodzić 23 lutego. Angelina nie zdecydowała się jeszcze potwierdzić pogłosek, że jest w ciąży. Chce sprzedać tę informację jednemu z kolorowych magazynów, a zarobione pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne.

"Są wniebowzięci. Jeszcze nie opadły z nich emocje, że zostaną rodzicami, a tu, kolejna radosna nowina" - cieszył się ojciec Casha Warrena, narzeczonego aktorki.

Amerykańskie media spekulują co może być powodem tak częstych ostatnio„podwójnych" ciąż. Według jednej z teorii, gwiazdy obsesyjnie dbające o urodą poddają się wielu kuracjom hormonalnym. Te mają zbawienny wpływ na procesy starzenia, ale nie tylko. „Na szczęście to jedyne, stwierdzone dotąd skutki uboczne. Bliźnięta to rzadkość, a już teraz wśród gwiazd Hollywood spodziewane są trzy takie porody. Nic tylko się cieszyć" - tłumaczył szef gabinetu piękności w Beverly Hills.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł