"Są wniebowzięci. Jeszcze nie opadły z nich emocje, że zostaną rodzicami, a tu, kolejna radosna nowina" - cieszył się ojciec Casha Warrena, narzeczonego aktorki.

Amerykańskie media spekulują co może być powodem tak częstych ostatnio„podwójnych" ciąż. Według jednej z teorii, gwiazdy obsesyjnie dbające o urodą poddają się wielu kuracjom hormonalnym. Te mają zbawienny wpływ na procesy starzenia, ale nie tylko. „Na szczęście to jedyne, stwierdzone dotąd skutki uboczne. Bliźnięta to rzadkość, a już teraz wśród gwiazd Hollywood spodziewane są trzy takie porody. Nic tylko się cieszyć" - tłumaczył szef gabinetu piękności w Beverly Hills.

Jessica od lat jest jest propagatorką zdrowego trybu życia. Nawet teraz nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni i z zajęć jogi. Zaprzecza jednak, że kiedyś stosowała kurację hormonami. „W mojej rodzinie rodziły się już bliźniaki. Widocznie teraz przyszedł czas na mnie" - tłumaczy. Aktorka termin porodu ma ustalony na 8 lipca. Przyznała też, że nie będzie chciała poznać płci dzieci. Jennifer Lopez swoje pierwsze dzieci - synka i córeczkę ma urodzić 23 lutego. Angelina nie zdecydowała się jeszcze potwierdzić pogłosek, że jest w ciąży. Chce sprzedać tę informację jednemu z kolorowych magazynów, a zarobione pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne.