Jessica Alba wraz ze swoim mężem Cashem Warrenem ma już dwie córki: 9-letnią Honor Marie i 5-letnią Haven Garner. Już wkrótce do tej dwójki dołączy kolejne dziecko aktorki i producenta filmowego. Jessica Alba długo nie dzieliła się ze swoimi fanami tą radosną nowiną. Zrobiła to dopiero niedawno na swoim Instagramie, a o ciąży poinformowała w słodki i stylowy sposób ;-)

Aktorka pokazała się na trwającym obecnie w USA New York Fashion Week. Na jednym z z pokazów gwiazda pojawiła się w długiej do ziemi, falbaniastej sukni, do której dobrała nią czarną ramoneskę z dżetami i ciemne spiczaste botki w stylu country. Tym razem jednak uwagę fotoreporterów zwróciła nie tyle stylizacja gwiazdy, co jej mocno zaokrąglony już ciążowy brzuszek!

ZOBACZ: JESSICA ALBA piękna aktorka spodziewa się trzeciego dziecka! Ogłosiła to w bardzo nietypowy sposób [WIDEO]

Jessica Alba dopiero po raz pierwszy pokazała się publicznie w zaawansowanej trzeciej ciąży. Do tej pory unikała raczej publicznych wyjść i wystąpień. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. W końcu kto by się nie skusił na zaproszenie na New York Fashion Week? Po pokazie aktorka chętnie pozowała fotoreporterom akcentując ręką swój ciążowych brzuszek, który jest już naprawdę spory!

Aktorka nie chciała jednak zdradzić, czy spodziewa się kolejnej córki, czy jednak pierwszego synka. Niezależnie od tego, jaką płeć będzie miało dziecko aktorki i jej męża, zgadujemy, że tak czy siak urodę odziedziczy po pięknej mamie!

Pamiętacie, jak Jessica Alba ogłosiła fanom swoją trzecią ciążę? My byliśmy tym krokiem aktorki wprost zachwyceni ;-)