Kształtna, smukła sylwetka, błyszczące spojrzenie i olśniewający uśmiech. Ta piękna brunetka ze słońcem we włosach ma wszystko to, co jest potrzebne by nas przekonać... Czarująca muza będzie gwiazdą międzynarodowej kampanii reklamowej w 2010 roku. 27-letnia aktorka uczestniczyła wraz z innymi sławami w corocznym biegu organizowanym przez Revlon w Nowym Jorku. W trakcie tego sportowego wydarzenia wydany został oficjalny komunikat w sprawie jej nowego angażu.

„Jessica jest piękną kobietą i uznaną aktorką. Jej młody duch i nowoczesny styl idealnie komponuje się z kluczowymi wartościami marki” powiedział Alan T. Ennis, nowy dyrektor naczelny koncernu Revlon.

Pokazała swoje mocne strony w „Powder Blue”, gdzie wcieliła się w rolę striptizerki wychowującej śmiertelnie chorego syna. Teraz będzie pozowała do zdjęć magazynów i występowała w reklamach telewizyjnych. Została także zaproszona do konsultacji działań strategicznych marki oraz weźmie udział w akcjach charytatywnych przeprowadzanych przez Revlon.

Jessica wydaje się być zachwycona przyszłą współpracą. Powiedziała: „Jestem zaszczycona, że zostałam skojarzona z tak silną międzynarodową marką i cieszę się, że mogę być częścią firmy, która tak dużo zrobiła dla kobiet na całym świecie. Ta marka naprawdę reprezentuję współczesną kobietę”.

Tym samym Jessica Biel dołącza do prestiżowego grona ambasadorek Revlon, gwiazd takich jak: Halle Berry, Jennifer Connelly, Jessica Alba, Eva Mendes, Elle MacPherson i Cindy Crawford.. Siedem olśniewających piękności Hollywood!