JIMMY CHOO Buty celebrytów dostępne dla zwykłych śmiertelników!

Udostępnij

Być może już wiesz: tej jesieni, H&M zaprasza Jimmy Choo. Ekskluzywne partnerstwo, które może zamienić Cię w lwicę żądną zdobycia na własność parę tych słynnych butów.

JIMMY CHOO Buty celebrytów dostępne dla zwykłych śmiertelników!

Robin Wright Penn, Michelle Obama, Kylie Minogue, Penelope Cruz... to gwiazdy, które prezentują te buty na czerwonych dywanach. Słynna marka Jimmy Choo, i szpilki, o których bałaś się marzyć, jak ten piękny model z wężowej skórki Avenue Montaigne... Jest to po prostu nie możliwe, być pasjonatem mody i nie ulec urokowi pary butów projektu Tamary Mellon (zdjęcie powyżej).

Należy dziękować H&M, że od 14 listopada zmienia dekorację głównych wejść swoich salonów. To najlepsze miejsce dla ekspozycji kolekcji damskich szpilek. Wcześniej Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Viktor & Rolf a ostatnio Matthew Williamson, jednak teraz H&M po raz pierwszy w historii rozpoczyna współpracę z uznaną marką dodatków. Być może Was to zdziwi, ale kolekcja Jimmy Choo dla H&M to nie tylko buty. W jej skład wejdą także torby i paski. Trendy dodatki, detale, które nadadzą indywidualności zwykłej „małej czarnej” czy parze dżinsów.

To co w tym wszystkim jest chyba najważniejsze, to fakt, że w tej gorączce zakupowej, twój chłopak nie będzie musiał się nudzić. Marka Jimmy Choo oferuje także małą kolekcję dla mężczyzn. „Jimmy Choo wniesie do H&M odrobinę wyrafinowania, modę przez duże “M” poprzez tę dostępną dla szerszego odbiorcy kolekcję – perfekcyjną na imprezy i wieczorne wyjścia” mówi Tamara Mellon. Teraz musisz już tylko poczekać 4 miesiące!

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł