Robin Wright Penn, Michelle Obama, Kylie Minogue, Penelope Cruz... to gwiazdy, które prezentują te buty na czerwonych dywanach. Słynna marka Jimmy Choo, i szpilki, o których bałaś się marzyć, jak ten piękny model z wężowej skórki Avenue Montaigne... Jest to po prostu nie możliwe, być pasjonatem mody i nie ulec urokowi pary butów projektu Tamary Mellon (zdjęcie powyżej).

Należy dziękować H&M, że od 14 listopada zmienia dekorację głównych wejść swoich salonów. To najlepsze miejsce dla ekspozycji kolekcji damskich szpilek. Wcześniej Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Viktor & Rolf a ostatnio Matthew Williamson, jednak teraz H&M po raz pierwszy w historii rozpoczyna współpracę z uznaną marką dodatków. Być może Was to zdziwi, ale kolekcja Jimmy Choo dla H&M to nie tylko buty. W jej skład wejdą także torby i paski. Trendy dodatki, detale, które nadadzą indywidualności zwykłej „małej czarnej” czy parze dżinsów.

To co w tym wszystkim jest chyba najważniejsze, to fakt, że w tej gorączce zakupowej, twój chłopak nie będzie musiał się nudzić. Marka Jimmy Choo oferuje także małą kolekcję dla mężczyzn. „Jimmy Choo wniesie do H&M odrobinę wyrafinowania, modę przez duże “M” poprzez tę dostępną dla szerszego odbiorcy kolekcję – perfekcyjną na imprezy i wieczorne wyjścia” mówi Tamara Mellon. Teraz musisz już tylko poczekać 4 miesiące!