Joanna Krupa to jedna z tych gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem swoich atrybutów publicznie. Gwiazda już nieraz chwaliła się w sieci swoimi godnymi pozazdroszczenia krągłościami i wdziękami. Modelka, jurorka i prowadząca polską edycję „Top Model” co jakiś czas wrzuca do sieci zdjęcia swojej obnażonej sylwetki. Ostatnio znalazła ku temu kolejną sprzyjającą okazję. A nowe zdjęcie, które Krupa pokazała na Instagramie, naprawdę robi wrażenie!

ZOBACZ TEŻ: JOANNA KRUPA pozuje nago na Instagramie. Ma się czym pochwalić!

Aby pokazać „trochę” nagiego ciała, Joanna Krupa postanowiła zrobić sobie zdjęcie… w wannie! Zresztą nie po raz pierwszy. Już jakiś czas temu gwiazda zachwyciła fanów swoimi nagimi zdjęciami. Wtedy również wykonano je w łazience jej apartamentu w trakcie przygotowywań do kąpieli. Na fotce widzieliśmy Joannę siedzącą w wystudiowanej pozie na brzegu wanny, zasłaniającą piersi i części intymne. Tamto zdjęcie idealnie nadawałoby się na rozkładówkę do Playboya! Seksowne, gorące, piękne!

Nie inaczej jest i tym razem! Na ostatniej nagiej fotce Joanna Krupa czeka, aż jej wanna napełni się wodą. W tym czasie przyjmuje wystudiowane pozy przed aparatem, który zapewne trzymał jej mąż, Romain Zago.

Czy modelka nie zaczyna przesadzać z epatowaniem swoją nagością? Czy też dzięki temu staje się coraz bardziej sexy?

Zgadujemy, że męska część jej fanów nie ma z tym najmniejszego nawet problemu!

POLECAMY: JOANNA KRUPA szokuje. Po raz kolejny nago na Instagramie [ZDJĘCIA]

Zobaczcie, co o swoim stosunku do nagości Joanna Krupa mówiła w naszym wywiadzie dla Gala Studio: