Joanna Przetakiewicz to jedna z najbogatszych polskich gwiazd. Ma kilka apartamentów (m.in. w Polsce i w Wielkiej Brytanii), zarządza marką modową La Mania, przyjaźni się z takimi sławami, jak Karl Lagerfeld. Dla Przetakiewicz moda to nie tylko sposób na życie, ale także - styl życia. Dlatego otacza się pięknymi, luksusowymi przedmiotami, a jej apartamenty wyglądają jak z katalogów wnętrzarskich.

Domy polskich gwiazd

Polskie gwiazdy ostatnie chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i domami. Grzegorz Krychowiak pokazywał swoją imponującą garderobę, Marina Łuczenko pokazała, jak mieszka z Wojciechem Szczęsnym (mają kilka nieruchomości).Mieszkanie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej jest bardzo rodzinne. Para wychowuje trzech synków  - Fryderyka, Christiana i Juliana, więc w ich domu nie ma nudy. Widać to również w aranżacji wnętrz. Mieszkanie dziennikarza i byłej modelki przepełnione jest przytulną i rodzinną atmosferą. Nic dziwnego, że w ich domu królują odcienie beżu, bieli i szarości. I wszędzie można się potknąć o zabawki :-)

Alpejski pałac Jana Kulczyka

Niedawno wszyscy rozpisywali się równieżo szwajcarskim domu Jana Kulczyk, który budował sobie na emeryturę. Biznesman zmarł jednak 29 lipca 2015 roku i nie zdążył doczekać ukończenia jego budowy. Teraz jego dzieci uznały jednak, że nie potrzebują tej nieruchomości i postanowiły wystawić ją na sprzedaż za 185 MILIONÓW DOLARÓW! Myślcie, że ktoś się na nią skusi?

ZOBACZ: JAN KULCZYK Wystawiono na sprzedaż alpejski pałac zmarłego miliardera. Jego cena zbija z nóg! Ile kosztuje?

Jak mieszka Joanna Przetakiewicz?

Swoim pięknym apartamentem jakiś czas temu pochwaliła się także Joanna Przetakiewicz, które nie tylko pojawiła się ostatnio na okładce Playboya, ale treż wzięła udział w 2. sezonie show Azja Express. Wyjeżdżając na nagranie show na Sri Lankę i do Indii dyrektor kreatywna marki La Mania musiała zostawić na ponad miesiąc swoje wyjątkowo luksusowe i drogo urządzone mieszkanie, w którym nie brakuje kosztownych mebli i unikatowych dzieł sztuki!

Jak wygląda warszawski apartament byłej partnerki Jana Kulczyka - Joanny Przetakiewicz? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)