Joanna Przetakiewicz to jedna z najbogatszych polskich gwiazd. Ma kilka apartamentów (m.in. w Polsce i w Wielkiej Brytanii), zarządza marką modową La Mania, przyjaźni się z takimi sławami, jak Karl Lagerfeld. Dla Przetakiewicz moda to nie tylko sposób na życie, ale także - styl życia. Dlatego otacza się pięknymi, luksusowymi przedmiotami, a jej apartamenty wyglądają jak z katalogów wnętrzarskich.

Polskie gwiazdy ostatnie chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i domami. Grzegorz Krychowiak pokazywał swoją imponującą garderobę, Marina Łuczenko pokazała, jak mieszka z Wojciechem Szczęsnym (mają kilka nieruchomości).Mieszkanie Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej jest bardzo rodzinne. Para wychowuje trzech synków  - Fryderyka, Christiana i Juliana, więc w ich domu nie ma nudy. Widać to również w aranżacji wnętrz. Mieszkanie dziennikarza i byłej modelki przepełnione jest przytulną i rodzinną atmosferą. Nic dziwnego, że w ich domu królują odcienie beżu, bieli i szarości. I wszędzie można się potknąć o zabawki :-)

Niedawno wszyscy rozpisywali się również o mieszkaniu Anny i Roberta Lewandowskich. O którym? Para ma podobno aż trzy – apartament w Monachium, luksusowy apartament w Warszawie oraz dom na Mazurach. Każda z tych lokalizacji urządzona została w bardzo nowoczesnym stylu. Sportowcy cenią sobie bowiem ład i harmonię.

My pokazaliśmy Wam m.in. dom stylistki Zosi Ślotały. Jej mieszkanie jest wręcz bajeczne, a zwłaszcza pokój małej Ranii Konstancji, córeczki stylistki. Jest czego pozazdrościć- dziewczynka ma najpiękniejsze gadżety, kocyki i zabawki, jakie dziecko może sobie wymarzyć. Nic dziwnego, skoro mama jest związana z modą. Ostatnio sprawdziliśmy też, jak mieszka Łukasz Jemioł.

Swój piękny apartament równie chętnie na Instagramie pokazuje Joanna Przetakiewicz. Dyrektor kreatywna marki La Mania mieszka naprawdę luksusowo! I światowo. Oba apartamenty - ten w Warszawie i w Londynie - robią wrażenie. Zresztą, sami zobaczcie.

GALERIA: Tak mieszka Joanna Przetakiewicz