JOHN MAYER Pierścionek godny narzeczonej

Udostępnij

John Mayer planuje przeznaczyć ponad trzy miliony dolarów na pierścionek zaręczynowy dla Jennifer Aniston. Piosenkarz jeszcze przed wylotem na Barbados, gdzie razem spędzili Walentynki i urodziny aktorki, zamówił odpowiedni klejnot. Do jego wykonania wybrał jedną z najbardziej znanych jubilerek w USA, Lorraine Schwartz.

JOHN MAYER Pierścionek godny narzeczonej

On sam na razie nie spieszy się z wykonaniem tego kroku. Według znajomych cierpliwie czeka na właściwy moment. „Nie chce niczego przyspieszać. Szczególnie, że wykonanie wymarzonego pierścionka też chwilę potrwa". John jest młodszy od byłej żony Brada Pitta o dziewięć lat. Są razem od kwietnia zeszłego roku, ale w międzyczasie się rozstali. „Teraz jednak chcą spędzić razem całe życie" - kończy zachwycona przyjaciółka Jennifer.

 „Pieniadze nie grają dla niego roli. Chce dać jej klasyczny pierścionek w stylu vintage. Lorraine już szuka odpowiedniego, 18-karatowego diamentu" - opowiadał anonimowo jeden z bliskich znajomych muzyka. „Kiedy już uklęknie przed Jennifer chce mieć pewność, że uzyska twierdzącą odpowiedź. Z takim świecidełkiem jego szanse gigantycznie się zwiększają" - dodał kumpel Johna.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł