JOHN TRAVOLTA Rodzina Travolty utrzymuje, że on nie chce zrywać z sektą.

Udostępnij

Niedawno, magazyn „Daily Mail” ogłosił, że John Travolta jest gotowy do opuszczenia amerykańskiego kościoła scjentologicznego; teraz kilku członków jego rodziny dementuje te pogłoski...

JOHN TRAVOLTA Rodzina Travolty utrzymuje, że on nie chce zrywać z sektą.

Jest to miejsce ucieczki od świata dla tej pary. Miejsce gdzie mogą odpocząć. Kelly Preston jest w trakcie kręcenia zdjęć do filmu „The Last Song”, gdzie gra mamę Miley Cyrus (znaną przede wszystkim z roli Miley Stewart w serialu Hannah Montana). Pomimo wszystko „Daily Mail” ciągle spekuluje, czy presja, jaka obecnie ciąży na aktorze, nie spowoduje jego odejścia z sekty. Travolta przecież otwarcie krytykował scjentologów, za to, że ich zasady nie pozwoliły poddać leczeniu Jeffa. Więc komu wierzyć? Magazynowi Daily Mail, który za źródła podaje notki od członków sekty czy może członkom rodziny, którzy uważają, że ten dramat nie miał wpływu na osłabienie wiary John’a Travolty? To, co jako jedyne jest pewne, to żałoba taty po stracie syna.

Na kontratak nie trzeba było czekać długo. Podczas gdy magazyn „Daily Mail” utrzymuje, że John Travolta po śmierci swojego syna, Jetta, chce opuścić kościół scjentologiczny, rodzina aktora dementuje te plotki.

„Nie ma żadnych zmian w relacjach pomiędzy kościołem a Johnem” podają źródła People.com. Na tej samej stronie, ktoś dodał informację, że John Travolta „jest członkiem kościoła tak jak był i będzie nim na zawsze”. Trzeba przyznać, że sam Travolta nadal jest mocno wstrząśnięty śmiercią syna, Jetta, podobnie jak jego 46-letnia żona Kelly Preston i 9-letnia córka Ella Bleu. Wszyscy razem wrócili ostatnio do swojej ukochanej posiadłości na wyspie Isleboro w stanie Maine, na wschodnim wybrzeżu USA, do domu, z widokiem na ocean, gdzie w 2008 roku spędzili ostatnie Święta Bożego Narodzenia wspólnie z Jeffem.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł