JOLANTA PIEŃKOWSKA Nowa praca, nowe wyzwania

Udostępnij

Jolanta Pieńkowska jest dziennikarką, prowadzi poranny program ,,Dzień dobry TVN”. Jesienią 2008 roku wyszła za mąż za milionera Leszka Czarneckiego.

JOLANTA PIEŃKOWSKA Nowa praca, nowe wyzwania

GALA: Ma pani pomysł, co zrobić, żeby ,,Miasto kobiet” było jeszcze ciekawsze?

GALA: Przed panią ,,Miasto kobiet” w TVN 24 prowadziły m.in. Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko i Weronika Pazura. Nie boi się pani współpracy z Pauliną Młynarską, której partnerki tak często się zmieniają?

JOLANTA PIEŃKOWSKA: Przed każdym początkiem współpracy jest cień obawy. Na razie do naszego wspólnego prowadzenia podchodzę z dużym spokojem i optymizmem.

JOLANTA PIEŃKOWSKA: Bardzo bym chciała, aby gwiazdy pojawiały się w nim rzadziej. W zamian za to – by znacznie więcej zwykłych ludzi mówiło o swoich sprawach – problemach, które mogą dotknąć każdego z nas bez względu na wiek.

GALA: Są tematy, które szczególnie leżą pani na sercu?

JOLANTA PIEŃKOWSKA: Chciałabym, aby kobiety, którym coś się w życiu rozsypało, ale potrafiły się pozbierać, mogły o tym opowiedzieć. Ale żeby nie było tylko żalów i narzekań, podobnie jak i happy endu na siłę. Optymistyczny kontekst, zwłaszcza w czasie kryzysu, jest bardzo pożądany.

GALA: Dlaczego, odkąd została pani żoną milionera, pracuje coraz więcej?

JOLANTA PIEŃKOWSKA: To nieprawda! Wcześniej prowadziłam program w TVN, poranne wywiady w radiowej Trójce i jeszcze byłam naczelną „Twojego Stylu”. Przyzna pani, że teraz pracy mam zdecydowanie mniej.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł