Sławne panie odziewają się w motywy floralne od stóp do głów. Może być dyskretnie i zwiewnie albo bardziej dekoracyjnie. To wszystko zależy od rodzaju dobranych dodatków. Lilly Allen przywołuje na myśl styl bohemy, natomiast Charlotte Casiraghi bardziej przypomina uczennicę. Zanim wybierzemy się na zakupy – przyjrzyjmy się im bliżej, aby wybrać, taki styl, który jest nam najbliższy.

Agyness Deyn: wolność wiecznie żywa!

Top-modelka przełamuje romantyczny look kwiecistej sukienki dodając trochę bardziej rock’n’rollowych elementów: skórzaną, odrobinę za dużą torbę i sandały na gołych stopach. Modna dziewczyna!

Lily Allen: szyk bohemy

No cóż, piosenkarka ubrała się tego dnia bardzo szybko, ale pozbywając się tych botków UGG i dodając trochę akcesoriów takich jak szeroki pasek czy balerinki stworzyłaby naprawdę śliczny przykład stylu bobo.

Charlotte Casiraghi: grzeczna dziewczynka

Jeśli Agyness Deyn łamie reguły dotyczące romantycznej sukienki w kwiaty, córka Księżnej Monako wręcz pławi się w tym cukierkowym świecie. Rozszerzana pastelowa sukienka w połączeniu z klasycznymi sandałami na obcasach i bardzo delikatną biżuterią. Palce lizać!

Audrey Tautou i Julia Roberts: Czarno-biało

Rockowo i ultra modnie. Obie aktorski dodają swojego charakteru do tych bardzo kobiecych i odrobinę retro sukienek. Od Francuski pożyczamy skórzaną kurtkę, od Amerykanki – satynowe dodatki i gotowe!

Amy Winehouse: co może zdziałać odpowiedni pasek?

To, że Amy Winehouse nie jest wzorem do naśladowania w wielu aspektach jest oczywiste, ale trzeba jej przyznać, że czasami ma dobre wyczucie mody. Gratulujemy jej stylu retro, zainspirowanego odpowiednim paskiem!

Nicky Hilton: impreza na plaży

Dziedziczka wielkiej fortuny często ujawnia swoje zamiłowanie do kwiecistych motywów. Zwiewna sukienka, japonki, ciemne okulary – perfekcyjny zestaw na spacer po plaży!