SYLWIA GLIWA

PLATYNA JAK U HITCHCOCKA ,,Tajemnicze, skomplikowane, ale zawsze piękne, takie są bohaterki mojego ukochanego reżysera Alfreda Hitchcocka. To była moja inspiracja” – mówi „Gali” aktorka, która defi nitywnie zrywa z wizerunkiem rudej Moniki Zięby z serialu „Na Wspólnej”. Odmienioną Gliwę można oglądać w serialu „Ranczo” i „Doręczyciel”.

KRZYSZTOF IBISZ

WYŚCIG Z CZASEM Okulary dodają mu powagi, odchudzona, wysportowana sylwetka odejmuje lat. Młodzieżowe ubrania sprawiają, że kochają się w nim dwa pokolenia kobiet. Czyżby 44-letni dziennikarz ścigał się z czasem, czy może wyznaje zasadę „w zdrowym ciele zdrowy duch”? Oby to drugie.

FERGIE

MĄŻ WOLI BRUNETKI? Przemiany wokalistki zespołu Black Eyed Peas zaczęły się już kilka miesięcy temu. Przed ślubem z Joshem Duhamelem Fergie zrzuciła parę kilogramów (które musiała przybrać do musicalu „Nine”) i rozjaśniła włosy. Teraz, już jako szczęśliwa mężatka, znowu zaskoczyła wszystkich nowym lookiem. Na planowaną na czerwiec trasę koncertową wyruszy jako brunetka.

ANNA MUCHA

LEKKA JAK PIÓRKO Po festiwalu w Gdyni w 2006 r. wszyscy mówili tylko o „otłuszczonych plecach” kobiety Wojewódzkiego. Ona sama zapewniała, że ma w nosie takie komentarze, a za swoją najseksowniejszą część ciała uważa mózg. Ale chyba ostatnio zmieniła zdanie. Związek z Kubą Wojewódzkim należy już do przeszłości, tak samo jak 13 kg nadwagi. Piękna aktorka jest teraz szczupła i jeszcze piękniejsza. A tematem plotek zamiast tuszy stał się jej nowy mężczyzna.

JOLANTA PIEŃKOWSKA

POWRÓT DO ŹRÓDEŁ Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” przez lata konsekwentnie była wierna temu samemu uczesaniu i stylowi ubierania się. Teraz postanowiła to zmienić. ,,Na studiach w szkole teatralnej miałam długi koński ogon” – mówi „Gali”. „Teraz zdecydowanie chcę zapuścić włosy. To taki powrót do źródeł”.

JOANNA BRODZIK

PORTUGALSKA REWOLUCJA Przez lata grania „Magdy M.” była skazana na fryzurę grzecznej dziewczynki. Ale to już przeszłość, bo serial defi nitywnie się skończył, a Brodzik mogła wreszcie poszaleć... na głowie. Kto stoi za tą radykalną zmianą jej uczesania? Fryzjer z Portugalii, gdzie aktorka z Pawłem Wilczakiem i synkami była zimą na urlopie. Podobno spontanicznie weszła do jednego z tamtejszych salonów, by po kilku godzinach wyjść z niego totalnie odmieniona.

TORI SPELLING

DIETA CUD? Nie wiadomo, czy nowy image aktorki to celowy zabieg kontrolowany przez dietetyka, czy efekt stresów związanych z publiczną kłótnią z matką. Od października 2008 roku Tori schudła już 19 kilogramów... I wciąż chudnie. Ostatnio musiała zaprzeczać plotkom, że ma anoreksję.