KATARZYNA CICHOPEK W rytmie sławy

Udostępnij

Cztery lata temu zwyciężyła w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz znowu wraca na parkiet! W połowie lutego ruszają zdjęcia do serialu „Tancerze”, w którym aktorka zagra główną rolę.

KATARZYNA CICHOPEK W rytmie sławy

Obok Kasi Cichopek, znanej dotąd głównie z roli Kingi w „M jak miłość” i prowadzącej polsatowski show „Jak oni śpiewają”, w „Tancerzach” pojawią się m.in. Jerzy Trela, Dorota Kamińska, Małgorzata Niemirska, Magdalena Walach i Marcin Dorociński (na zdjęciu z lewej). „Wciąż trwają castingi do tej produkcji” – mówi Dorota Kośmicka z TVP, producentka „Tancerzy”.

„Mam nadzieję, że na początku roku powinniśmy mieć już skompletowaną całą ekipę” – dodaje.

W serialu wystąpią także zawodowi tancerze, m.in. byli uczestnicy programu „You Can Dance”. Scenariusz „Tancerzy” pisze zespół pod kierownictwem Renaty Frydrych (która współtworzyła scenariusze do seriali „Na dobre i na złe”, „Klanu” i filmu „Kochaj i tańcz” z Izą Miko i Mateuszem Damięckim, premiera odbędzie się w marcu). Punktem wyjścia dla twórców był hiszpański serial o tańcu „Un paso adelante” (Krok dalej). O czym będą opowiadać „Tancerze”? Akcja ma się rozgrywać w szkole tańca i sztuki aktorskiej. Bohaterów poznamy na egzaminach do szkoły. Są młodymi ludźmi, którzy marzą o sławie i kochają scenę. Zdjęcia do „Tancerzy” będą realizowane we Wrocławiu, gdzie właśnie są budowane dekoracje. Rozpoczną się w połowie lutego, a pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany w TVP 2 na początku kwietnia. Życzymy sukcesów!

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł