KATARZYNA CICHOPEK Wielkie odliczanie

Udostępnij

Będzie to najgłośniejszy poród polskiego show- -biznesu. Po tym jak Katarzyna Cichopek ogłosiła światu, że jest w ciąży, rozpoczęło się odliczanie dni do momentu, w którym narodzi się dziecko Kasi i Marcina Hakiela. Z tego powodu spore zmiany zaszły też w zawodowych planach aktorki.

KATARZYNA CICHOPEK Wielkie odliczanie

Większe problemy będą mieli scenarzyści nowego serialu TVP 2 – „Tancerze”, zapowiadającego się na wielki hit. Niedawno z powodu propozycji zagrania głównej roli w tej produkcji – tancerki Romy – Cichopek zrezygnowała ze współprowadzenia kolejnej edycji programu „Jak oni śpiewają” w Polsacie. Teraz jednak producenci serialu uznali, że aktorka w ciąży nie wytrzyma dużych obciążeń związanych z tą rolą. Zamiast głównej bohaterki zaproponowano Kasi postać nauczycielki tańca. Wciąż nie wiadomo, kto ją zastąpi w roli Romy. Nieoficjalnie mówi się o kandydaturach Nataszy Urbańskiej, Agnieszki Włodarczyk, Kasi Glinki oraz Edyty Herbuś. Na pewno jest o co walczyć. Budżet serialu ma wynieść ok. 13 mln zł.

Ta informacja zaskoczyła wszystkich – Kasia Cichopek będzie mamą! Sama aktorka mówi, że powiększenie rodziny nie było planowane, ale chciane. Co ciekawe, z prawdziwym życiem Kasi zbiegły się losy Kingi, którą gra w „M jak miłość” – także ona spodziewa się dziecka. Co w tej sytuacji zamierzają zrobić scenarzyści telenoweli? „Na pewno postaramy się otoczyć aktorkę opieką i zapewnić jej takie warunki, żeby dobrze się jej pracowało” – mówi „Gali” Alina Puchała, jedna ze scenarzystek „M jak miłość”. „Mamy już kilka pomysłów, jak rozwiązać ten zbieg okoliczności”.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł