Katarzyna Sawczuk, według obserwatorów polskiego show-biznesu, miała być największą gwiazdą trwającej właśnie 20. edycji „Tańca z gwiazdami” (w Polsacie dopiero od 7 sezonów). Była dziewczyna Antka Królikowskiego, Maćka Musiała i Nikodema Rozbickiego odpadła jednak z show już w pierwszym odcinku! Dla fanów młodej aktorki było to nie lada zaskoczenie! Tak samo jak fakt, że jeszcze przed rozpoczęcia nadawania formatu rozstała się a Antkiem Królikowskim, z którym była często widywana na salonach. Jakiś czas potem aktorka była mocno kojarzona z innym idolem nastolatek - Patrykiem Pniewskim. Niestety, para już zdążyła się rozstać, a aktorka wybrała się ze swoimi znajomymi na egzotyczne wakacje na Bali. Próbuje tam zapomnieć o swoim ostatnim chłopaku?

ZOBACZ: ANTEK KRÓLIKOWSKI Jego była i obecna dziewczyna były przyjaciółkami!

Jak wynika z jej zdjęć w sieci, Kasia Sawczuk najwyraźniej za zamierza rozpaczać po rozstaniu z Pniewskim. Młoda aktorka, kojarzona z takich produkcji jak „Na noże” oraz „Belfer”, zamiast zamartwiać się ostatnim rozstaniem, postanowiła wyjechać na wakacje w towarzystwie grupy znajomych, wśród których czuje się doskonale, o czym świadczyć mogą jej nagrania na Insta Stories!

Kasia wybrała się na Bali m.in. w towarzystwie Rafała Masnego, znanego z internetowego vloga z Abstrachuje TV oraz założycieli portalu Kwejk.pl. W towarzystwie tym nie zabrakło także Wojtka "Łozo" Łozowskiego, który zyskał sławę jako wokalista zespołu Afromental.

CZYTAJ TEŻ: ŁUKASZ JAKÓBIAK spał u Joanny Przetakiewicz! Kiedy polecą razem do Indii?!

Czyżby to właśnie przez niego rozpadł się związek Sawczuk i Pniewskiego? Para nie zaprzecza, ani nie potwierdza, choć Internet aż huczy od plotek i spekulacji  na ten temat!

Jak myślicie, to właśnie Łozo był powodem rozstania Kasi Sawczuk i Patryka Pniewskiego?