KATE HUDSON I OWEN WILSON Głośna hollywoodzka para w czerwcu stanie na ślubnym kobiercu

Udostępnij

Wciąż nie możemy w to uwierzyć. Kate Hudson i Owen Wilson w końcu się pobiorą. Po 2 i pół roku rozstań i powrotów para wydaje się gotowa by zostawić złe wspomnienia i związać się ze sobą na dobre i na złe.

KATE HUDSON I OWEN WILSON Głośna hollywoodzka para w czerwcu stanie na ślubnym kobiercu

Od tamtej pory w ich związku układa się bardzo dobrze, na tyle, że zaczynają myśleć nie tylko o ślubie... Owen ma bardzo dobry kontakt z Ryderem, synem Kate (ojcem chłopca jest Chris Robinson) i traktuje go jak własnego syna. Wiele wskazuje na to, że chciałby wkrótce dać mu małego braciszka lub siostrzyczkę...

Jak donosi nasz informator, para nie wybrała jeszcze miejsca ceremonii. Będzie to „albo dom Goldie Hawn (mamy Kate) w Aspen, albo dom Owena na Hawajach”. Ślub ma być prywatną ceremonią tylko dla rodziny i najbliższych przyjaciół. To prawda, że para nie okazuje sobie ostentacyjnie uczuć na forum publicznym i nie bywa na bankietach. Ale być może chodzi też o uniknięcie plotek... To prawda, że jeszcze niedawno nikt nie dawał ich związkowi większych szans, tak bardzo był niestabilny.

Odkąd poznali się na planie filmu „Ja, ty i on” (You, Me and Dupree”) w 2006 roku, Kate i Owen rozstawali się już dwa razy, a Kate zdążyła w czasie przerw zacząć spotykać się z innymi mężczyznami. Tymczasem zdruzgotany Owen Wilson próbował popełnić samobójstwo w sierpniu 2007 roku. To był szok dla jego rodziny, ale też dla Kate, która zapewne po tym incydencie uświadomiła sobie siłę ich miłości. Od stycznia para oficjalnie jest znów razem, a Kate wprowadziła się do Owena.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł