KATE MOSS Nowe hobby modelki

Udostępnij

Kate Moss rozważa rozpoczęcie kariery muzycznej. To efekt prezentu urodzinowego, który na 35. urodziny otrzymała od swojego partnera Jamiego Hince'a. Gitarzysta zespołu „The Kills" kupił ukochanej foterpian Steinway'a za bagatela 26 tysięcy funtów.

KATE MOSS Nowe hobby modelki

Kiedy modelka spotykała się z Petem Dohertym, często śpiewała w chórkach podczas występów jego kapeli „The Babyshambles". Fortepian to nie jedyny prezent jaki Kate dostała od Jamiego. Wręczył jej również wykonany na specjalne zamówienie pierścionek, oraz dwa obrazy paryskiego grafficiarza Andre warte ponad 30 tysięcy funtów. To jednak nie wszystko. Andre przyleci do jej londyńskiego domu i namaluje spray'em jej portret na ścianie.

„Kate nie umie zagrać na instrumencie żadnej nuty, ale Jamie obiecał, że nauczy ją kilku sztuczek. Może stworzą duet? Wymyśliła już dla niego nazwę - „The Mossys" i stworzyła wstępny zarys repertuaru. Będzie to muzyka kompletnie inna od tego co Jamie gra na co dzień z „The Kills". Coś bardziej romantycznego i nastrojowego. Głównie ballady. Oczywiście oboje traktują to w kategoriach zabawnego eksperymentu" - opowiadał znajomy gwiazd.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł