Top-modelka zaręczona od paru dni z rockmanem Jamiem Hince, spędza obecnie czas na dopracowywaniu szczegółów wesela, które planowane jest na lato. Kate bardzo zależy na tym aby była to ceremonia zupełnie inna od tej jaka miała miejsce z Pete Dohertym w ubiegłym roku.

Jedna z bliskich znajomych modelki wyznała prasie: „Bardzo mało osób uczestniczyło w ceremonii Kate i Pete ponieważ nikt tak naprawdę nie uznawał tego za poważną sprawę. Dziś wszyscy cieszą się ze związku Kate i Jamie, także jej matka Linda. Kate wyznała, że marzy o ślubie w małym kościele w swoim miasteczku, Cotswolds. Ma to być typowo angielska uroczystość, z dużą ilością kwiatów, a w roli małej druhny ma wystąpić jej córka Lila.”

Kate postanowiła dobrze się zastanowić zanim podejmie decyzję o tym, kto zaprojektuje jej suknię ślubną. Prawdopodobnie w grę wchodzą John Galliano i Alexander McQueen- obaj są dobrymi znajomymi modelki. Wiadomo tylko, że przyszła panna młoda pragnie aby sukienka była prosta, utrzymana „w klimacie angielskiej prowincji”. Na pewno będzie to zachwycająca kreacja, Kate znana jest ze swojego dobrego gustu w tej dziedzinie- trzeci rok z rzędu magazyn Glamour uznał ją za najlepiej ubraną kobietę świata.