KATE MOSS Wielki błękit

Udostępnij

Kate wciąż bacznie śledzi modowe nowości, jednocześnie pozostając wierna swemu stylowi. Miksuje sprany dżins (absolutny hit!) Z ulubionymi okularami i najnowszą torbą Louis Vuitton.

KATE MOSS Wielki błękit

OKULARY

Kate bez okularów policyjnych to jak Victoria Beckham bez niebotycznych obcasów. Od lat wybiera model Aviator Ray-Bana w metalowych oprawkach.

TORBA

Pochodzi ze specjalnej kolekcji zaprojektowanej przez Sofię Coppolę. Zamszowy fason jest inspirowany klasycznymi modelami Vuittona. To czysty luksus, ale bez ostentacji, z której ostatnio słynie ta francuska marka.

BUTY

Sandały na masywnym obcasie i platformie to ukłon w stronę lat 70. Za to wężowa skóra to bardzo modny akcent tego sezonu. Jak widać, nawet ten trudny deseń może wyglądać bezpretensjonalnie.

Gdzie szukać

Oryginalne okulary Ray-Ban dostaniesz w renomowanych sklepach optycznych w całej Polsce, a jeżeli zdecydujesz się na mniej kosztowną opcję, zajrzyj np. do H&M, www.hm.com. Szlachetne torby o prostych formach kupisz w sklepach Batycki, www.batycki.pl. Jeśli poszukujesz letnich sandałów w jasnej kolorystyce, sprawdź w Bershce, wwwbershka.com, CCC, www.ccc.com.pl.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł