Niegdyś krągła blondynka, Katherine Heigl odważnie zmieniła wizerunek i stała się tajemniczą, rudowłosą pięknością. To właśnie cała ona: wykorzystuje swoja urodę stosownie do potrzeb i okoliczności. Przy jednej okazji pojawi się w długiej sukni w kolorze kości słoniowej, wystylizowana na gwiazdę Hollywood z lat 50-tych, innym razem ma na sobie prostą sukienkę z podwyższonym stanem, zgodną z najnowszymi trendami. To właśnie ta umiejętność nieustannych zmian wzbudza nasz największy podziw (i lekką zazdrość). Tymczasem, przyjrzyjmy się bliżej ponadczasowemu wizerunkowi romantycznej gwiazdy.

Kluczem do stylu Katherine Heigl jest kolor sukienki i dodatków. Efektowny naszyjnik wymaga odkrytych ramion. Dobrym wyborem będzie zatem sukienka bez ramiączek z podwyższonym stanem, która ładnie wyeksponuje dekolt, a w połączeniu z wysokimi obcasami wysmukli sylwetkę. Buty są w neutralnym kolorze i mają klasyczny fason, dzięki czemu nie odciągają uwagi od skomplikowanej struktury sukienki.

I wreszcie makijaż – naturalny, w kolorach ziemi, delikatnie podkreślający oczy. Na usta obowiązkowo błyszczyk, dzięki któremu twój uśmiech będzie olśniewający. Nie zapomnij też o malutkiej torebce, która zmieści puder, błyszczyk i... nic poza tym!