Już teraz wiadomo, że kontrakty podpisali John Lithgow i Dianne West. „Jeszcze nie mam żadnych konkretów. Ale zawsze marzyłam, że wystąpię na Broadway'u" - mówiła niedawno Katie.

Jej plany może jednak popsuć tajemnicza choroba, na którą cierpi. Świadkowie, którzy widzieli ją podczas lunchu w ulubionej restauracji „Joan's", przyznali, że aktorka nie wyglądała najlepiej. „Sprawiała wrażenie wyczerpanej. Była blada, kompletnie bez życia. Kiedy wstała od stolika prawie zemdlała" - opowiadali goście. Upadającą Katie w ostatniej chwili podtrzymał ochroniarz. Później pomógł jej przejść do samochodu.

To wydarzenie sprawiło, że media znowu zaczęly łączyć jej złe samopoczucie z obecnością Toma Cruise'a w jej życiu. „Znany jest z tego, że życie traktuje jak ciągły wyścig o bycie najlepszym w showbiznesie. Chyba udzieliło się to też Katie. Schudła 14 kilo, żeby tylko dojść do rozmiaru „0", ulubonego przez najlepszych projektantów" - pisał magazyn Star. Znajome aktorki twierdzą, że od kilku tygodni uskarża się na bóle i zawroty głowy. Ma też problemy z koncentracją i ze snem. Jest kompletnie wyczerpana. Czy to pierwsze objawy anoreksji?