Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się! Ten news zelektryzował dziś Amerykę! Prasa zza Oceanu donosi bowiem, że najpopularniejsza celebrytka na świecie Kim Kardashian chce rozwieść się z Kanye Westem. Jakie miały by być powody jej decyzji? Na jaw wyszły podobno niepokojące zachowania Kanye świadczące o tym, że raper faktycznie cierpi na paranoję i depresję. Wygląda na to, że Kim nie radzi sobie z takim stanem małżonka i nie chce narażać siebie, ani swoich dzieci na niebezpieczne zachowania artysty.

ZOBACZ: KANYE WEST trafił do szpitala! Co się stało?

Rewelacje o rozstaniu Kim i Kanye podaje amerykański tygodnik "InTouch", zajmujący się gwiazdami i show-biznesem. Skąd tygodnik ma takie rewelacje?

Magazyn "InTouch" podał szokujący news o tym, że Kim Kardashian wniosła pozew o rozwód ze swoim małżonkiem. W życiu pary już od jakiegoś czasu nie układało się podobno najlepiej, a ich związek wystawiony został ostatnio na dwie duże próby.

Tylko przez ostatnie tygodnie  para musiała zmierzyć się z nieprzyjemną sytuacją, kiedy to Kim Kardashian została napadnięta i okradziona podczas tygodnia mody w Paryżu, w efekcie czego zupełnie zniknęła a mediów. W kilka tygodni po tym nerwowo miał nie wytrzymać jej mąż. Raper przeżył załamanie nerwowe, w wyniku czego trafił do szpitala psychiatrycznego. To właśnie tam zdiagnozowano u niego depresję i paranoję , które najwyraźniej mocno wystarczyły  Kim.

CZYTAJ: KIM KARDASHIAN I KANYE WEST wycofują się z show-biznesu

Decyzja o rozwodzie musiała być dla Kim o tyle trudna, że para wychowuje dwoje dzieci: 3-letnią North i rocznego Sainta. Jak donosi magazyn "InTouch", Kim Kardashian chce walczyć o całkowitą opiekę nad dziećmi. Znając charakter i zawziętość Kanye, raper na pewno łatwo się jednak nie podda. Podobno Kim nie chce, aby jej dzieci przebywały w otoczeniu Kanye, który przez swój stan zdrowotny nie jest w stanie sam funkcjonować i jest pod stałą opieką psychologów i psychiatrów.

POLECAMY: KRIS JENNER pokazała swój dom udekorowany na święta. Wow!

Jeśli doniesienia magazynu faktycznie są prawdą, to jest to jedne z największych newsów tego roku! Taka decyzja Kim na pewno nie przejdzie bez echa. Czy Amerykanom spodoba się to, że celebrytka chce zostawiać męża w tak trudnym dla niego czasie? Wygląda na to, że u Kardashianów szykuje się kolejna afera. Wielka jak bożonarodzeniowa choinka seniorki ich rodu!