KRISTIN SCOTT THOMAS Ramię w ramię z Paris Hilton na imprezie Vitaminwater!

Udostępnij

Takie rzeczy zdarzają się tylko w Cannes. Aktorka Kristin Scott Thomas i dziedziczka hotelowej fortuny Paris Hilton bawiły się razem na imprezie zorganizowanej przez Quintessentially z okazji premiery filmu „Nowhere Boy” w klubie działającym pod szyldem Vitaminwater (jak wiele innych firm ta marka wzbogaconej wody mineralnej i napojów energetyzujących promuje się podczas festiwalu i na dwa tygodnie otworzyła w Cannes swój klub). Na plaży należącej do luksusowego hotelu 3.14 pojawili się też: Ryan Phillippe, Robin Wright Penn, Peaches Geldof i Harvey Weinstein.

KRISTIN SCOTT THOMAS Ramię w ramię z Paris Hilton na imprezie Vitaminwater!

W klubie na plaży hotelu 3.14 było naprawdę tłoczno. Reżyserka Sam Taylor-Wood i jej aktorzy: Aaron Johnson i Kristin Scott Thomas bawili się w towarzystwie „etatowych” imprezowiczek: Peaches Geldof i Paris Hilton, której towarzyszył je nowy ukochany Dough Reinhardt. Zjawiła się także aktorka Diane Kruger, producent Harvey Weinstein i projektantka Georgina Chapman oraz David Furnish (partner Eltona Johna). Wszyscy raczyli się napojami Vitaminewater, które są ostatnim przebojem wśród tych, którzy chcą być na czasie. Pojawił się nawet Ralph Fiennes, który nie mógł się opędzić od fanów i ich aparatów fotograficznych. Cóż, Lord Voldemort z filmów o Harrym Potterze chyba już nigdy nie będzie mógł pójść na imprezę incognito…a już na pewno nie w Cannes!

„Nowhere Boy” formalnie rzecz ujmując nie jest filmem festiwalowym, ale jak wielu producentów Ecosse Films postanowiło pokazać go teraz w Cannes, gdzie zjechał cały filmowy świat, dziennikarze i dystrybutorzy. Bohaterem filmu jest młody John Lennon. „Nowhere Boy” opowiada o jego młodości i dorastaniu, odsłania sekrety, pasje i nieznane epizody z życia chłopaka, który miał się stać jedną z największych gwiazd muzyki. W roli Johna Lennona wystąpił Aaron Johnson, Kristin Scott Thomas wcieliła się w rolę jego ciotki Mimi a Anne-Marie Duff zagrała matkę muzyka, Julię.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł