EDYTA ZAJĄC

HALO, JESTEŚ TATĄ Poznali się w pociągu i w tempie InterCity rozwijała się ich znajomość. Cezary Pazura i Edyta Zając od początku starali się o dziecko. Na zrobienie testu ciążowego namówiła Edytę gosposia. Wynik był dodatni. Cezary o ciąży narzeczonej dowiedział się przez telefon. Był tak wzruszony, że od razu poszedł kupić... setkę.

KATARZYNA CICHOPEK

SUPERSTAR O jej ciąży mówi się w kategoriach sensacji narodowej, a jej przyszłe dziecko nazywa najbardziej oczekiwanym potomkiem polskiego show-biznesu. „Dziecko było nieplanowane, ale chciane” – powiedziała przyszła mama, żona Marcina Hakiela. Nie mniej niż samych rodziców zrządzenie losu zaskoczyło producentów serialu „Tancerze”. Dla Katarzyny szykowano główną, bardzo roztańczoną rolę. W ramach kompromisu Kasia zagra postać bardziej „statyczną”.

TAMARA ARCIUCH

TAJEMNICA SIĘ WYDAŁA Warszawa aż huczała od plotek o romansie aktorki i Bartka Kasprzykowskiego, którzy poznali się na planie serialu „Halo Hans”. Oni nigdy nie komentowali swojego uczucia ani ciąży Tamary. Zwłaszcza że do tej pory oboje byli w związkach małżeńskich. Spekulacje zakończyły się po premierze „Złotego środka”, kiedy to pokazali się razem, a piękna aktorka nie ukrywała już zaawansowanej ciąży.

KAROLINA MALINOWSKA

KAMERA WCIĄŻ JĄ KOCHA Ma dopiero 26 lat, a już zdążyła zrobić międzynarodową karierę jako modelka, spotkać księcia z bajki i wyjść za niego. Teraz Karolina i Olivier Janiak spodziewają się pierwszego dziecka. Można powiedzieć: „Tej kobiecie wszystkie marzenia się spełniają”. Modelka ciężko jednak pracowała na swoje szczęście. Nawet teraz, kiedy jest w stanie odmiennym, nie stosuje taryfy ulgowej: z Joanną Horodyńską prowadzi program „Gwiazdy na dywaniku”.

MAGDALENA MIELCARZ

MAMA LIGIA Polska zapamiętała ją jako Ligię z „Quo vadis” i od tego wizerunku modelka nie mogła uwolnić się przez lata. Na szczęście dla niej pojawiła się rola w serialu „BrzydUla”. Widzowie ledwo ją poznali. A to dlatego, że nosi krótkie, przyciemnione włosy i obszerne stroje. Okazuje się, że te stroje to nie tylko kaprys kostiumologa. Powodem zmiany image’u jest zaawansowana ciąża. Aktorka już wróciła do Nowego Jorku do męża Adriana, amerykańskiego biznesmena.

IZA KUNA

WYZWOLONA Aktorka jest żywym dowodem na to, że życie kobiety zaczyna się po trzydziestce. Gwiazda „Lejdis” i „33 scen z życia” rozkwitła, od kiedy spodziewa się dziecka z partnerem Markiem Modzelewskim, radiologiem i dramaturgiem. Aktorka ma już córkę z poprzedniego związku – 13-letnią Nadię.

KATARZYNA HERMAN

KASIA, TOMEK, LEON I...  Ona, wybitna aktorka i osobowość teatralna. On, Tomasz Brzozowski, twórca klubu i księgarni Czuły Barbarzyńca, trochę artysta, trochę biznesmen. Razem stanowią idealny duet. Ostatnio spekulowano o ich rozstaniu, ale plotki ucięła wiadomość o ciąży aktorki. Para ma już 5-letniego synka Leona. O tym, że spodziewa się dziecka, było cicho aż do gali rozdania Orłów 2009. Wtedy wszyscy mogli zauważyć jej zaokrąglony brzuszek.

MAJA OSTASZEWSKA

WE CZWORKE RAŹNIEJ Czyżby taka indywidualistka jak Maja Ostaszewska poddała się modzie na rodzenie dzieci? A może po prostu jej dwuletni syn Franek dopytywał się o rodzeństwo? Ojcem obojga dzieci jest życiowy partner Mai – operator filmowy Michał Englert. Co do przyszłych uzdolnień potomków Mai i Michała chyba nikt nie ma wątpliwości.