Laga Gaga wyznała, że cierpi na niezwykle rzadką chorobę, która sprawia, że niemal bez przerwy odczuwa ból. Co dolega piosenkarce? Jest to mało znane schorzenie reumatyczne o nazwie fibromialgia. Amerykańska gwiazda podzieliła się tym wyznaniem ze swoimi fanami po fali pytań, które napłynęły do niej, gdy w internecie ukazał się zwiastun jej filmu dokumentalnego o nazwie "GAGA: FIVE FOOT TWO". Znalazła się tam bowiem scena, w której Gaga z grymasem bólu na twarzy leży na łóżku szpitalnym. Gwiazda w końcu zdradziła, na co choruje we wpisie na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

- Przewlekła choroba i ból,  z którymi zmagania ukazałam w filmie dokumentalnym, to fibromialgia. Chciałabym zwiększyć świadomość na jej temat i zintegrować ludzi, którzy na nią cierpią - napisała Lady Gaga na Twitterze.

ZOBACZ: "NOWE OBLICZE GREYA" już jest mroczny i seksowny zwiastun! Kiedy premiera? [WIDEO]

Lady Gaga cierpi na fibromialgię - co to jest?

Lady Gaga zdecydowała się otworzyć przed swoimi fanami na temat tej mało znanej choroby nie tylko z powodu licznych pytań o jej stan zdrowia, ale także po reakcji, jaką wywołało jej zamieszczone jeszcze w sierpniu zdjęcie z zabiegu lekarskiego. Gwiazda była wzruszona ilością pozytywnych słów, które wtedy do niej napłynęły. Gaga postawiła sobie teraz za cel zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat tej choroby. A warto wiedzieć, że fibromialgia to schorzenie, na które każdy choruje inaczej. Najczęstsze objawy to: ból, bezsenność, zmęczenie, zaburzenia pamięci, niepokój, a nawet depresja.

Oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego o piosenkarce "GAGA: FIVE FOOT TWO", w którym m.in. pokazuje swoje zmagania z chorobą możecie obejrzeć poniżej. Premiera produkcji w serwisie Netflix zaplanowana jest na 22 września 2017.