LINDSAY LOHAN Nieudana inwestycja

Udostępnij

Lindsay Lohan wydała 70 tysięcy dolarów na fałszywą brązową opaleniznę. Gwiazda zaufała przyjaciółce, która specjalnie dla niej załatwiła zestaw spray'ów i kremów.

LINDSAY LOHAN Nieudana inwestycja

„Były dopasowane do jej odcienia skóry. Kiedy pierwszy raz ich użyła była zachwycona. Dlatego zdecydowała się kupić zapas na miesiąc. Jednak później nie było już tak kolorowo. Kosmetyki okazały się zwykłymi balsamami samoopalającymi" - opowiadała znajoma aktorki.

Oszukana Lindsay ponoć wpadła w szał. Kiedyś taka kwotę wydawała w kilkanaście minut, lecz teraz bardziej zaczęła zwracać uwagę na pieniądze. „Ma poważny problem z płynnością finansową. niedawno zastanawiała się nawet, czy nie ogłosić bankructwa. Nie dostaje już intratnych propozycji filmowych. Stopniowo traci też kontrakty reklamowe. Desperacko potrzebuje hitu, który sprawi, że stanie na nogi" - tłumaczył jej były księgowy.

Wydatki aktorki rzeczywiście są imponujące. W ciągu roku za noclegi w swoim ulubionym hotelu Chateau Marmont w Los Angeles, zapłaciła... ponad milion dolarów. Lindsay mieszkała w apartamencie, który kosztował ją 2700 dolarów za noc. Dwie wizyty w klinikach odwykowych to kolejne 315 tysięcy dolarów mniej na koncie. Ostatnim jej pomysłem na odbudowanie domowego budżetu było zaprojektowanie własnej kolekcji... legginsów. Lecz jeżeli i ten projekt nie wypali Lindsay będzie miała poważne kłopoty.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł