Ślub Łukasza Nowickiego był nie lada zaskoczeniem dla jego fanów. Wielu nawet nie wiedziało, że aktor ma nową partnerkę! Po rozwodzie z Haliną Mlynkovą długo szukał wybranki serca. Piosenkarka szybko ułożyła sobie  życie u boku Leszka Wronki. W przeciwieństwie do niej, Łukasz Nowicki długo pozostawał singlem. To się zmieniło w listopadzie ubiegłego roku.

Łukasz Nowicki wziął ślub z Olgą Paszkowską. Kim jest żona Łukasza Nowickiego? To o 13 lat młodsza od niego aktorka znana miedzy innymi z seriali „Na Wspólnej”  czy „Pierwszej miłości”. Od jakiegoś czasu związana jest z biznesem -  otworzyła sieć prywatnych żłobków, a wolnych chwilach realizuje się jako trenerka jogi. Ślub pary odbył się na Bali, z dala od fotoreporterów.

ZOBACZ: ŁUKASZ NOWICKI ponownie się ożenił. I to na Bali!

Choć para wielokrotnie pojawiała się razem na salonach, to zaledwie wczoraj pierwszy raz wspólnie pozowali na ściance. Okazją do pozowania była premiera spektaklu „Klatka dla ptaków” w Teatrze Kapitol. Choć na imprezie pojawiły się także inne gwiazdy takie jak Daria Widawska, Anna Popek czy Katarzyna Skrzynecka, to jednak fotoreporterzy nie odrywali wzroku od Nowickiego i jego żony! Aktorowi uśmiech nie schodził z twarzy. Widać, że ich miłość kwitnie.