MADONNA I GUY RITCHIE Czy to koniec małżeństwa?

Udostępnij

Kryzysu małżeńskiego Madonny i Guy'a Ritchie ciąg dalszy. Reżyser został nakryty przez dziennikarzy podczas mocno zakrapianej imprezy w londyńskim pubie Whisky Mist. W tym czasie jego żona przebywa w USA, gdzie dopina na ostatni guzik swoje światowe tournée z najnowszym albumem Hard Candy.

MADONNA I GUY RITCHIE Czy to koniec małżeństwa?

Plotki o problemach małżeńskich regularnie pojawiają się już od kilku miesięcy. Ponoć najpierw chodziło o różne pomysły jakie mają na swój związek. Teraz jednak sprawy nabrały szybszego tempa. Madonna zatrudniła właśnie adwokata Nicholasa Mostyna, który uważany jest za najlepszego specjalistę od rozwodów wśród gwiazd showbiznesu, polityków i finansistów. Spotkała się z nim właśnie w Nowym Jorku. Czyżby trasa koncertowa to pretekst, żeby rozwiązać problemy z Guy'em?

„Guy długo nie miał czasu na taki wypad. Dużo pracował i kiedy wracał do domu spędzał wieczory z żoną. Teraz jednak mógł nadrobić zaległości" - tłumaczyli go przyjaciele. Szampańska zabawa trwała do białego rana. „Wszystko jest w porządku. Żona wyjechała, a ja jestem na spotkaniu z kumplami. Nie doszukujcie się niczego złego" - przekonywał dziennikarzy.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł