MADONNA Material Girl nadal będzie promować akcesoria Louis Vuitton

Udostępnij

Madonna przedłużyła kontrakt z firmą Louis Vuitton. Okazuje się, że królowa popu wciąż ma wielką silę przekonywania. Podczas sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej wiosna-lato 2009 słynnej marki jej drobna sylwetka, widoczna z ulicy, przyciągała wzrok przechodniów…

MADONNA Material Girl nadal będzie promować akcesoria Louis Vuitton

Na tych zdjęciach Madonna jest seksowną kotką. Ludzie z Louis Vuitton odważyli się pokazać w reklamach królową popu w… kabaretkach! Tłem jest mała kafejka w paryskim stylu: Figaro Bistrot w Los Angeles. Taktyka okazała się skuteczna. Marc Jacobs, dyrektor kreatywny domu mody zachwyca się: „Przecież Madonna to ikona! Uwielbiam ją i szanuję za jej energię, styl i talent”.

Maestro Jacobs chce spróbować jeszcze raz. Jego zdaniem akcja pod kryptonimem „Niesamowita Madonna i wyrafinowana kolekcja Louis Vuitton” jest skazana na sukces. Piosenkarka wtrąci więc znów swoje trzy grosze do jesienno-zimowej kampanii reklamowej 2009/2010 francuskiej marki. Jakby nie patrzeć, jej pomysły i wybór akcesoriów to był strzał w dziesiątkę. Madonna podsumowuje: „Przecież to jest to, co się podoba!”. Jeśli wam także się podoba, w oczekiwaniu na kolejne fotki możecie na stronie internetowej domu mody Louis Vuitton obejrzeć film video z sesji zdjęciowej w Figaro Bistrot.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł