MADONNA "Rozwód to jej wina"

Udostępnij

Guy Ritchie twierdzi, że Madonna go szpieguje. Reżyser jest wściekły, że przyszła eks żona wie o wszystkim co robi, nawet o jego spotkaniu z rodziną podczas niedzielnego obiadu. „Zachowuje się jak agentka KGB. Jesteśmy przecież w trakcie rozwodu, a nie zimnej wojny" - skarżył się znajomym. Nerwy sprawiły, że zaczął też głośno przedstawiać swoją wersję wydarzeń.

MADONNA "Rozwód to jej wina"

Również Madonna może liczyć na wsparcie bliskich. Z trasy koncertowej „Sticky and Sweet" najczęściej telefonowała do Gwyneth Paltrow, z którą przyjaźni się od lat. „Rozmawiamy ze sobą po kilka razy dziennie. Staram się, żeby czuła, że ma we mnie wsparcie" - opowiadała aktorka. Ponoć to właśnie ona przez całe wakacje próbowała namówić piosenkarkę, żeby ratowała swoje małżeństwo. „Błagała ją o spokój i opanowanie. Jednak Madonna zawsze była niezależna i bezkompromisowa" - pisał dziennik „The Sun". Również Trudie Styler, żona Stinga, która poznała ze sobą przyszłych rozwodników, starała się wpłynąć na ich decyzje. Niestety bezskutecznie.

 „Rozstajemy się nie dlatego, że jestem nieczułym Brytyjczykiem, jak to przedstawiała. Główny powód jest taki, że Madonna wszystkich traktuje jak swoją własność. Chce kontrolować nasze myśli i wpływać na decyzje. Jest też tak oddana kościołowi kabalistycznemu, że nie umie już egzystować samodzielnie". Jego przyjaciele przyznali także, że próbował z tym walczyć. Jednak nie docierały do niej żadne argumenty. „Ich życie było podporządkowanie jej wierze".

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł