Maffashion nawiązuje współpracę z kolejnymi luksusowymi markami. Niedawno pisaliśmy o sesji Julii Kuczyńskiej, w której promowała perfumy Wonderlust amerykańskiej marki Michael Kors. Sesja odbyła się w Londynie. Tym razem, wraz z nowym rokiem, Maffashion opublikowała równie prestiżowy (i bardzo wyczekiwany przez fanów) post na blogu: #ckminute dla marki Calvin Klein. Już jest długo zapowiadany WAŻNY dla mnie post dla marki @CalvinKlein - napisała na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 915 tys. fanów:

Zdjęcia Maffashion, na których reklamuje eleganckie dodatki marki Calvin Klein, zrobił Łukasz Dziewic. Dziewic już wielokrotnie współpracował z Maffashion. Ich najnowsza sesja zachwyciła obserwatorów blogerki. A sama Maffashion przyznała, że tak rewelacyjnych zdjęć nigdy wcześniej nie miała. Na zdjęciach poza śliczną modelką możemy zobaczyć najnowszą biżuterię marki Calvin Klein. Złoty pierścionek, bransoletka oraz elegancki zegarek są bardzo nowoczesne, a zarazem minimalistyczne, dziewczęce i subtelne. Maffashion pozuje do zdjęć w ażurowej białej sukience polskiej marki Zaquad oraz w płaszczu z sieciówki Topshopi butach z Zary.

Sesja #ckminute nie jest jednak jedyną współpracą Maffashion z marką Calvin Klein. Ponad rok temu na stronie maffashion.pl pojawił się post dotyczący tego, co dla niej oznacza "bycie sexy". Była to promocja kampanii CK x Zalando#shareyoursexy, której oficjalną twarzą była supermodelka Joan Smalls. Warto zaznaczyć, że poza projektami związanymi z luksusowymi brandami, Julia Kuczyńska angażuje się też w bardziej offowe przedsięwzięcia. Ostatnio Maffashion zagrała macochę w serialu internetowym Nieprzygotowani. Wystąpił w nim też narzeczony blogerki, Czarek Jóźwik. Widzieliście ten odcinek?

Zdjęcia z sesji Maffashion we współpracy z marką Calvin Klein znajdziecie w naszej GALERII