Już na początku tego roku głośno mówiło się o reality-show, które para miała dostać. Format ten miał być zbliżony do głośnego programu „Jestem, jaki jestem”, w którym Michał Wiśniewski pokazywał od kulis swojego codziennego życia: zarówno tego zawodowego, jak i prywatnego. Ostatecznie para nie zdecydowała się wpuścić kamer do swojego domu i odrzuciła ten pomysł. Jak się jednak okazuje, stacja wcale się na nich za to nie obraziła i w to miejsce zaproponowała im inny format. Jaki?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK jest w ciąży? To zdjęcie mówi wszystko! [GALERIA]

Już niedługo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wejdą na plan programu, który będzie polegał na wykonywaniu przeróżnych zadać związanych z miejscem, do którego zostaną wysłani. Póki co nie wiadomo jeszcze dokładnie, o jakie miejsce chodzi. Z nieoficjalnych informacji od osób związanych z produkcją show wiemy, że ma chodzić o destynacje turystyczne… na całym świecie!

Zdjęcia do nowego programu TVN, który na antenie stacji ma pojawić się już jesienią, mają ruszyć lada dzień. Nic zatem dziwnego, że para jeszcze w czerwcu wybrała się na dalekie wakacje do ciepłych krajów. To tam Małgosia Rozenek opala swoje perfekcyjne ciało, które odziewa w kuse i modne kostiumy kąpielowe.

Widzieliście ją w jej najnowszym, żółtym modelu? Jeśli nie to zobaczcie koniecznie! O tym zdjęciu mówi dziś cała Polska!