MAŁGORZATA ROZENEK Poddała się operacjom plastycznym?

Udostępnij

Małgorzata Rozenek wydała na operacje plastyczne 70 tysięcy złotych? Takie plotki pojawiły się w polskich mediach. Czy to prawda?

Podejrzewano, że Małgorzata Rozenek poddała się licznym operacjom plastycznym, za które miała zapłacić nawet 70 tysięcy złotych.

Od kiedy Małgorzata Rozenek stała się "Perfekcyjną Panią Domu", w mediach można przeczytać mnóstwo plotek na jej temat. Ostatnia z nich i zdecydowanie najbardziej sensacyjna dotyczy wyglądu celebrytki. Mianowicie podejrzewano, że Małgorzata Rozenek poddała się licznym operacjom plastycznym, za które miała zapłacić nawet 70 tysięcy złotych.

W programie "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek przyznała, że nie ma ochoty komentować tych plotek. - Powiem szczerze, że to nie jest tak, że ja tym się przesadnie przejmuje i może nie zabrzmi to dobrze, ale zupełnie mnie nie interesuje to, co ludzie sądzą na mój temati zupełnie mnie nie interesuje to, co ludzie mówią na mój temat - dodała Perfekcyjna Pani Domu.

Nie wiadomo, dlaczego plotki tego typu pojawiły się w mediach. Być może niektórzy są przekonani, że taką urodę, jaką może pochwalić się Małgosia, można osiągnąć wyłącznie dzięki interwencji skalpela chirurgicznego?Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł