Marcin Miller był jedną z tanecznych gwiazd jednej z początkowych edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W drugiej edycji show w 2014 roku z Niną Tyrką wokalista zespołu Boys zajął 7. miejsce. Już dziś wieczorem ponownie pojawi się w programie. Tym razem jednak w nowej roli. Co frontman Boysów będzie robił w najsłynniejszym studio nagraniowym w Polsce?

ZOBACZ: AGNIESZKA KACZOROWSKA I MICHAŁ MALINOWSKI Wylądowali razem w łóżku! Mamy nagranie! [WIDEO]

Marcin Miller pojawi się dziś w programie „Taniec z Gwiazdami” jako gwiazda muzyczna, by zaśpiewać swój wielki przebój „Jesteś szalona”. Przy okazji prób do dzisiejszego odcinka zdradził nam, jak wspomina taneczne występy w programie? Jak się okazuje, nie było to wcale najprzyjemniejsze doświadczenie w jego życiu:

„Moją partnerką była piękna kobieta - Nina Tyrka. Pierwszy okres, czyli treningi przygotowawcze do programu to było naprawdę super, ale potem gdy zaczął się już ten moment, gdy trzeba było tańczyć na żywo przed wielomilionową publicznością coś się we mnie zablokowało. Nina to widziała. Z odcinka na odcinek zamiast robić progres ja gdzieś tam coraz bardziej zamykałem się w sobie. Niestety moja psychika odmawiała mi posłuszeństwa. Chciałem opuścić ten program jak najszybciej. Z perspektywy czasu widzę, że udział w tym programie nauczył mnie pokory…”

Dziś wieczorem na szczęście Marcin nie będzie musiał znosić tego stresu. W programie pojawi się bowiem w zupełnie innej roli!

„Fajne wyzwanie czeka mnie wspólnie z Agą i Michałem, bo jeden z moich największych hitów „Jesteś szalona" w piątek zostanie przestawiony w aranżacji do cha-chy.”

POLECAMY: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Wiemy, jakie zespoły wystąpią na żywo w dzisiejszym odcinku!

Dokładnie tak się stanie już dziś. Przypomnijmy, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska zatańczą dziś wieczorem do hitu „Jesteś szalona” zespołu Boys i Marcina Millera.

Myślicie, że do takiego utworu da się dopasować choreografię seksownej i sensualnej cha-chy? A co para pokaże podczas swojego drugiego wyjścia? Zobaczcie w naszym WIDEO: