MARKA REPETTO ZAPROSZONA DO CANNES Buty dla gwiazd

Udostępnij

W czasie festiwalu filmowego w Cannes, francuski Canal + i marka Repetto łączą swe siły. W efekcie tej nowej współpracy rozdanych zostanie 400 par legendarnych balerinek BB (dla kobiet) i model Zizi Derby (dla mężczyzn). Wiele wspaniałych osobistości odwiedzi Patio Canal + w czasie festiwalu. Szczęśliwcy!

MARKA REPETTO ZAPROSZONA DO CANNES Buty dla gwiazd

Komunikat ten przypomina o niedawno otwartym pierwszym salonie firmowym tej marki w Marsylii. Ale to nie wszystko. Od kilku sezonów Repetto partneruje Karlowi Lagerfeldowi. W ostatnim czasie sprzedano dwa futurystyczne modele obuwia tej marki. Również po raz pierwszy – Reppeto zaprosił do współpracy troje znanych projektantów biżuterii: Ligię Dias Scott, Wilsona i Floriana. Podsumowując: pomimo, że ten dom mody w 2007 roku świętował 60-tą rocznicę powstania – nadal jest pełen pomysłów i projektów, które wybiegają w przyszłość.

Jakie gwiazdy zostały zaproszone by odebrać tak wspaniały prezent? To między innymi: Vanessa Paradis, Audrey Tautou, Clotilde Coureau, Catherine Deneuve, Lou Doillon, Charlotte Gainsbourg, Emilie Dequenne, Alysson Paradis, Claire Chazal, Olivia Ruiz - to one być może otrzymają czerwone lakierowane balerinki. Jeśli chodzi o mężczyzn, znanymi entuzjastami marki Repetto są: Bono, Johnny Hallyday, Mathieu Chedid czy André Dussolier.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł