Marta Żmuda Trzebiatowska spędza swoje wakacje od teatru głównie urządzając pokoik dla swojego pierworodnego dziecka. Marta zostanie mamą już we wrześniu! I choć sama aktorka nie chce zdradzić płci jej pierwszego dziecka, to jej znajomi w rozmowie z magazynem „Party” zdradzili, że Marta i Kamil już we wrześniu powitają w swoim domu pierwszego synka! To duży news dla fanów aktorki, której szczerze gratulujemy!

ZOBACZ: MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA To już pewne. Aktorka jest w ciąży! Informację potwierdziła menadżerka gwiazdy!

Z racji na zaawansowaną ciążę, po urlopie, który aktorce kończy się 4 września, Marta Żmuda Trzebiatowska nie wróci już do pracy i będzie się jedynie przygotowywała na narodziny swojego syna. Jak się jednak okazuje, Teatr Kwadrat nie musi martwić się o to, kto zagra role Marty w jesiennych spektaklach. Na jej miejsce w różnych przedstawieniach pojawią się Kasia Glinka, Zuzanna Grabowska, czyli córka Andrzeja Grabowskiego oraz Kim Grygierzec.

Dzięki pomocy koleżanek po fachu Marta Żmuda Trzebiatowska będzie mogła spokojnie oddać się wczesnemu macierzyństwu, które przecież jest tak ważne dla każdej kobiety, która decyduje się na ciążę.

Czy jednak aktorka na pewno urodziny synka? Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie tych informacji! ;-)