MATTHEW MCCONAUGHEY 3 mln dolarów za zdjęcie synka

Udostępnij

Matthew McConaughey sprzedał prawa do publikacji zdjęć nowonarodzonego syna Levi'ego amerykańskiemu magazynowi „OK!". Umowa, za którą zgarnął pokaźną sumkę trzech milionów dolarów obejmuje także wyłączność na jego ślub z Camilą Alves, jeżeli kiedykolwiek do niego dojdzie.

MATTHEW MCCONAUGHEY 3 mln dolarów za zdjęcie synka

„Skoro Angie i Brad mogą teraz 'zarobić' na bliźniakach 16 milionów dolarów, a licytacja wciąż jeszcze trwa, te trzy miliony dla Matthew to dość skromna oferta. Może za następne zapłacą więcej?" - zastanawiał się Ryan Seacrest z programu „E". Inne komentarze posuwają się jeszcze dalej. „Teraz o skali popularności nie świadczą nagrody, dorobek artystyczny, tylko kwota jaką mogą uzyskać za pierwsze zdjęcia nowonarodzonych dzieci" - żartował jeden z felietonistów New York Post. Magazyn „OK!" kupił też prawa do sesji z Honor Marie, córeczką Jessicy Alby. Aktorka otrzyma 1,5 miliona dolarów, ale w umowie zobowiązała się do „udostępniania" dziecka do sesji przy okazji większych wydarzeń, np. Gwiazdki, czy Święta Dziękczynienia.

Na razie rzecznik aktora nie potwierdził tych wiadomości, jednak jak twierdzą hollywoodzcy dziennikarze jest to bardzo prawdopodobne.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł