MEL GIBSON Ukraińska pasja

Udostępnij

Hollywodzki gwiazdor nigdy nie ukrywał, że dzieci są dla niego ważniejsze niż role. Już wkrótce po raz kolejny będzie mógł to udowodnić. Jesienią przyjdzie na świat jego ósme dziecko. Mel Gibson i nowa ukochana aktora Oksana Grigorieva już teraz szykują wyprawkę dla malucha.

MEL GIBSON Ukraińska pasja

Aktor zdementował także plotki o swoim związku z Rosjanką, 24-letnią piosenkarką Oksaną Pochepą. „Nic nie łączyło mnie z tą panią” – oświadczył stanowczo. Z ciąży Grigorievej cieszy się również jej matka Ludmiła. Jest dumna z córki, że stała się gwiazdą numer jeden w amerykańskich kolorowych magazynach. I to nie tylko dzięki związkowi z Melem. Nieoficjalnie wiadomo, że ta ukraińska piosenkarka i kompozytorka ma już syna z Timothym Daltonem. Jej związek z byłym Bondem wprawdzie nie przetrwał, ale kto wie, może z Melem „Waleczne Serce” Gibsonem będzie miała więcej szczęścia.

"Oksana nie zniszczyła mojego małżeństwa z Robyn. Gdy podpisywałem papiery rozwodowe, nie wiedziałem nawet, że jest w ciąży. Kochałem moją żonę. Kiedyś. Nie jesteśmy ze sobą już od trzech lat. Na zawsze jednak pozostaniemy dobrymi przyjaciółmi. Mamy w końcu siedmioro dzieci” – oświadczył Mel. W telewizyjnym show Jaya Leno gwiazdor po raz pierwszy wyjawił całą prawdę o swoim związku z 39-letnią Ukrainką i rozstaniu z Robyn. „Dzięki mojej Oksanie wreszcie czuję się naprawdę szczęśliwy. I dużo młodszy. A wszystko dlatego, że po raz kolejny będę musiał się nauczyć, jak to jest opiekować się noworodkiem. Jesienią przyjdzie na świat nasze pierwsze dziecko” – dodał.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł