MELANIE GRIFFITH Znów na odwyku

Udostępnij

Melanie Griffith stara się wrócić na dobrą drogę. 52-letnia aktorka, której mężem jest Antonio Banderas postawiła wziąć los w swoje ręce. Zgłosiła się do kliniki odwykowej na terapię, która ma pomóc jej zwalczyć uzależnienie od leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

MELANIE GRIFFITH Znów na odwyku

Czy miłość doda sił Melanie Griffith? Mając pełne wsparcie męża, Antonio Banderasa, gwiazda filmu „Pracująca dziewczyna” postanowiła po raz kolejny uwolnić się od środków farmakologicznych i ratować swoje małżeństwo.

Rzecznik aktorki ogłosił oficjalnie: Melanie Griffith została przyjęta do kliniki Cirque Lodge w stanie Utah. To centrum terapeutyczne dla osób uzależnionych, często odwiedzane przez gwiazdy – pacjentkami były m.in Lindsay Lohan i Eva Mendes. Melanie Griffith przejdzie tam terapię, która ma jej pomóc wygrać z uzależnieniem od leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

To nie pierwszy detoks Melanie. Była żona Dona Johnsona (byli małżeństwem dwukrotnie –w 1976 roku i od 1989 do 1996 roku) kilkakrotnie gościła już w klinikach odwykowych. W 2000 roku była nawet hospitalizowana z powodu przedawkowania leków.

Melanie Griffith opuszcza aktualnego męża Antonio Banderasa i trójkę dzieci (Dakota Johnson, Alexander Bauer i Stella Banderas) aby zawalczyć o swoje zdrowie. „Mój mąż i moja rodzina wspierają mnie w tych trudnych chwilach, tak jak zawsze to robili. To dla nich podejmuję tę walkę...” powiedziała aktorka na krótko przed rozpoczęciem terapii. Trzymamy kciuki, aby tym razem na dobre udało jej się zerwać z uzależnieniem.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł