MICHAŁ FIGURSKI Tym razem się mu upiekło

Udostępnij

Od poniedziałku znowu będzie można usłyszeć na żywo w stacji radiowej Eska Rock „Poranny WF”, program prowadzony przez Michała Figurskiego i Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarze zostali zawieszeni po zeszłotygodniowym odcinku, kiedy to Michał po angielsku wypowiedział słowa obrażające prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

MICHAŁ FIGURSKI Tym razem się mu upiekło

Michał Figurski na pewno nie będzie już przeciągał struny, ponieważ on, w przeciwieństwie do Kuby Wojewódzkiego, pracy w radiu Eska Rock nie traktuje dorywczo – to jego główne źródło dochodu. Dziennikarza czeka jeszcze śledztwo wszczęte przez prokuraturę, czy było to znieważenie głowy państwa, za które grozi mu do 3 lat więzienia.

Zaraz po tym incydencie Kuba Wojewódzki odciął się od całej sytuacji, twierdząc, że nie zna angielskiego (co zresztą jest prawdą, ale dziennikarz skrzętnie do tej pory to ukrywał), więc całą odpowiedzialność za niewybredny żart przerzucił na Michała Figurskiego. Władze stacji Eska Rock rozważały, czy programy z udziałem tych dziennikarzy nie powinny być nagrywane wcześniej i ewentualnie cenzurowane przez wydawcę, ale ostatecznie panowie dostali jeszcze jedną szansę.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł