MICHELLE OBAMA Pierwsza Dama uhonorowana przez magazyn People

Udostępnij

"Michelle, ma belle, these are words that go together well, my Michelle" („Michelle, moja piękna, te słowa idą w parze”), tak w 1965 śpiewali Beatlesi i nie mogli nie mieć racji. Michelle Obama miała wtedy roczek i jej rodzice uważali ją za najpiękniejszą. W wieku 45 lat niewiele się w tej kwestii zmieniło.

MICHELLE OBAMA Pierwsza Dama uhonorowana przez magazyn People

Co roku jest to samo. Magazyn celebrytów, trzeźwo przez pomysłodawców nazwany “People”, publikuje listę 100 najpiękniejszych ludzi na świecie. Wśród pięknych aktorek takich jak Angelina Jolie, Halle Berry, Christina Applegate i młodziutka Freida Pinto, i atrakcyjnych amantów jak Zac Efron i Robert Pattinson swoje miejsce znalazła Michelle Obama.

Czy to z powodu jej wysokiego wzrostu, czy wyjątkowej elegancji? Inteligencji, a może statusu? Niezależnie od odpowiedzi ma w sobie to coś, co czyni ją piękną osobą jak mówią nasi amerykańscy koledzy. „Mój tata i brat uważali mnie za piękną i dawali mi to odczuć każdego dnia” – tak Obama wspomina na łamach magazynu. Teraz ma cały świat, który na nią patrzy. Czasami może być to odrobinę krępujące...

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł