MICHELLE OBAMA Pierwsza dama USA starannie wybiera dodatki

Udostępnij

Nie ulega wątpliwości - Michelle Obama ma własny styl. Po raz kolejny dowiodła tego podczas czerwcowej podróży do Francji w towarzystwie męża Baracka i córek Sashy i Malii. Zakładając kolorowy zegarek, lansowany tego lata przez wielu projektantów, znów dowiodła, że jest na bieżąco z trendami i umie z nich korzystać.

MICHELLE OBAMA Pierwsza dama USA starannie wybiera dodatki

Mimo rozbieżnych opinii na temat kilku sukienek wybranych przez Michelle na oficjalne okazje, modowi eksperci są zgodni: aktualna Pierwsza Dama jest godną następczynią Jackie Kennedy. Miłośniczka dodatków (paski, naszyjniki, spinki) pokazała otwartość na nowe trendy, występując z nowoczesnym zegarkiem marki Toywatch.

Nazwa jest adekwatna do wyglądu zegarka – przypomina on zabawkę. Jaskrawe kolory sprawiają, że wygląda bardziej jak zegarek dla dzieci, niż - z całym szacunkiem dla Pani Obama - dla eleganckiej damy. Kto wie, może nawet pożyczyła ona ten gadżet od którejś ze swoich córek ? Tak czy inaczej, z pewnością zdaje sobie sprawę, że to jeden z hitów tego lata. Po raz kolejny Pierwsza Dama udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i umie łączyć elegancję z wygodą.

Komentarze

Marcelina Zawadzka

Vero Moda - Sweter

Kup teraz

129.9 zł

Spódnica sp25

Kup teraz

89 zł

Carinii - Szpilki

Kup teraz

179.9 zł

Mango - Płaszcz Manuela

Kup teraz

199.9 zł