MIŁOŚĆ JEST W MODZIE "Miłość na wybiegu"

Udostępnij

Nowy obraz Krzysztofa Langa bardziej przypomina sesję zdjęciową niż film. Jest sprawnie zmontowany, jednak po wyjściu z kina niewiele się z niego pamięta.

MIŁOŚĆ JEST W MODZIE "Miłość na wybiegu"

„MIŁOSC NA WYBIEGU”, rez. Krzysztof Lang, wyst. Marcin Dorocinski, Karolina Gorczyca, Urszula Grabowska, Tomasz Karolak, Izabela Kuna, w kinach od 21 sierpnia.

Slogan widniejący na plakacie fi lmu – „Diabeł ubiera się nie tylko u Prady :-)” – sprawił, że spodziewałem się najgorszego. Kolejnego fastfooda w stylu „Nie kłam, kochanie”. Tymczasem wyszło danie lekkostrawne, aczkolwiek niezbyt wysmakowane. Powód? Banalna historia. Owszem, kreacje – zarówno odzieżowe, jak i aktorskie – są ciekawe. Ale nic ponad to. Znudzona smażeniem ryb w nadmorskim kurorcie Julia (Karolina Gorczyca) wyjeżdża na studia do Warszawy. Przypadkiem trafi a do agencji modelek. Świat mody staje przed nią otworem. Niestety, Julia zakochuje się w niewłaściwej osobie – fotografie Kacprze (Marcin Dorociński), który wpadł też w oko szefowej agencji. Reszty można się już domyślić.

Komentarze

Agnieszka Szulim

Lee - Koszula Regular Western Crushed Blue

Kup teraz

319.9 zł

Kookai Spodnie materiałowe navy

Kup teraz

199.5 zł

Ivy Kirzhner STARSTRUCK Botki kowbojki i motocyklo...

Kup teraz

3149 zł

Bobbi Brown Usta Nr. 07 Pink Buff Błyszczyk 7.0 ml

Kup teraz

115 zł