Miss Polonia 2016 Izabella Krzan zaprezentowała podczas wczorajszego spotkania z dziennikarzami w warszawskiej restauracji Si dwie kreacje, w których wystąpi podczas konkursu Miss Universe 2017 na Filipinach. Iza na zgrupowanie wyjedzie już jutro. Dziś spędza ostatni dzień na zaliczeniach na swojej uczelni. Zanim jednak to, znalazła chwilę na spotkanie z prasą i oficjalne zaprezentowanie dwóch sukni, w których zobaczymy ją podczas finału tegorocznego konkursu piękności w Azji.

ZOBACZ: IZABELLA KRZAN już przymierza suknie na Miss Universe

Miss Polonia pokazała póki co dwie suknie: narodową oraz wieczorową. Obie są piękne, światowe i naprawdę robią wrażenie! Izabella Krzan będzie nosiła je podczas finału wybór najpiękniejszej kobiety świata na Miss Universe 2017. Impreza odbędzie się 30 stycznia w Manili - na Filipinach, skąd pochodzi obecna Miss Universe.

WIĘCEJ O IZIE: MISS POLONIA 2016 Udało się wybrać następczynię Pauliny Krupińskiej!

Suknia narodowa to biała kreacja o asymetrycznym kroju, ozdobiona regionalnymi haftami i kryształami Swarovskiego. Została ona zaprojektowana przez pochodzącą ze wschodu projektantkę Natashę Pavluchenko.

INNE NA TEN TEMAT: MISS SUPRANATIONAL 2016Reprezentantka Indii zdobyła koronę!

Suknia wieczorowa wykonana jest z zaś koronki w kolorze cielistym, wyszywanej złotymi, miedzianymi i bursztynowymi kamieniami. Ta zjawiskowa kreacja to projekt polskiej marki Laurelle.

POLECAMY: MISS WORLD 2016 wygrała piękna reprezentantka Portoryko!

Porównajcie obie suknie i zdecydujcie, która wygląda lepiej. My jesteśmy zachwyceni obiema. A Wy?