RAJSKIE KOLORY

Zieleń, błękit, fiolet, róż, żółty czy pomarańcz? Wszystkie barwy dozwolone! Nakładamy je na powieki bez umiaru, solo lub w śmiałych połączeniach. Oszałamiający efekt na imprezę.

GRUBA KRESKA

Czyli ciąg dalszy inspiracji makijażami Amy Winehouse i Audrey Hepburn. W tym sezonie najmodniejsza kreska jest nie tylko długa, ale również szeroka. Dodaj tylko czarną mascarę, super efekt da zaś biała kredka wzdłuż linii dolnych rzęs. Minimalistycznie i elegancko!

OWOCOWE USTA

Od jaskrawego pomarańczu przez wibrujący róż i czerwień aż do fioletu – ważne, aby kolor twoich ust był nasycony i widoczny z daleka. Najlepsze jest połączenie szminki (podkreśla kształt i kolor ust) oraz błyszczyka, który nadaje im maksymalny blask.

POŁYSK GLAMOUR

Rozświetlone policzki wyglądają zmysłowo i kusząco. Dzięki subtelnemu połyskowi twarz staje się młodsza i bardziej świeża. Modne rozświetlacze można nakładać na kości policzkowe, skronie i pod brwiami. To look w stylu prawdziwej hollywoodzkiej gwiazdy.

NATURALNA ŚWIEŻOŚĆ 

Pozorny brak makijażu to iluzja. Cera jest perfekcyjnie ujednolicona i rozświetlona (świetnie dobrana baza, podkład, puder, korektor), a oczy i usta podkreślone kosmetykami w cielistych odcieniach beżu i różu. Taki makijaż dodaje dziewczęcego uroku!